-
Anna
KubelÍkArchitektė, menininkė baigusi Architectural Association universitetą Londoje, vėliau tęsė meno ir eksperimentinių tyrimų karjerą Berlyne. Jos projektai yra paremti kolektyviniu darbo procesu, kuriame persipina mokslinė teorija su šokiu, muzika, instaliacijomis ir kinetiniu menu.
-
Architecture uncomfortable
workshopDénes Emil Ghyczy ir Lukács Szederkényi, Budapešte įsikūrę architektūros biurą Architecture uncomfortable workshop. Be įprasto planavimo darbo, komanda nuolat stengiasi eksperimentuoti nedidelio mastelio projektuose. Viena didžiausių jų motyvacijų – šiuolaikinės liaudies architektūros supratimas. Jie nuolat ieško situacijų, kuriose komfortas atitinka realius žmogaus poreikius. Šiuo metu komanda dėsto architektūrą Budapešto Technologijos ir Ekonomikos universitete.
-
Erika
HenrikssonArchitektė, dirbanti architektūros, meno, amatų ir tyrimų paribyje. Jos kompetencijų sritys yra praktika pagrįstas tyrimas, sąryšių žinojimo formavimas ir nedidelio poveikio statybos metodai. Erikos darbuose pasikartoja ekologijos, socialinės, materialumo sąryšių temos, rūpestis ir paties gyvenimo kvestionavimas.
-
James
Taylor-FosterRašytojas, redaktorius, kultūros kritikas, dirbantis su architektūra, dizainu, e-kultūra ir technologijomis. ArkDes šiuolaikinės architektūros ir dizaino centro kuratorius, redaktorius ArchDaily portale, 2016 Nordic Pavilion parodos kuratorius, 2016 metais vykusioje Venecijos bienalėje.
-
Jürgen
BeyDizaineris, vienas iš Studio Makkink & Bey įkūrėjų, nuo 2010 metų – direktorius Sandberg institute, kuriame erdvinio dizaino studijos remiasi šiuolaikinės kultūros ir visuomenės aktualijomis, įtraukiant meną ir politiką.
-
Michou-Nanon
de BruijnDizainerė Studio Makkink & Bey studijoje, architektūros magistro programos dėstytoja Amsterdamo Architektūros Akademijoje ir Hagos Karališkojoje menų akademijoje. Dirba meno tyrimų lauke, kuriame kelia sąryšio tarp privačios ir viešosios erdvės klausimą. Michou tyrimai aprėpia produkto, interjero, parodų dizainą, ateities vizijų kūrimą, kitų projektų ir renginių iniciavimą viešojoje erdvėje.
-
Millonaliu
Klodiana Millona (Albanija) ir Yuan Chun Liu (Taivanas) yra erdvės praktikai, tyrinėtojai ir pedagogai, įsikūrę Roterdame. Jų veikla sutelkta į sankirtą tarp nematomumo erdvėje politikos ir nematomų erdvinių praktikų dominuojančiuose užstatytos aplinkos naratyvuose. Jų tyrimai kvestionuoja erdvinę trūkių ekologiją per persipynusius socio-politinių įsivaizdavimų skaitymus, kuriais tarpininkaujama erdvinėmis reprezentacijomis. Klodiana šiuo metu dėstytojauja Hagos Karališkoje meno akademijoje ir kartu su Yuan Chun domisi įvairiomis nepriklausomomis pedagogikos formomis.
-
Miodrag
KučTarpdisciplininio meno kūrėjas, urbanistikos teoretikas ir pedagogas, kurio darbuose tiriami kompleksiški sąryšiai tarp efemeriškų struktūrų, erdvinių apropriacijų ir miesto politikos. Miodrag studijavo miestų planavimą ir sociologiją Bauhaus universitete Veimare ir Tongji universitete Šanchajuje. Šiuo metu jis dirba hibridinės kultūros institucijos ZK/U Berlin (Menų ir urbanistikos centras, Berlyne) programų direktoriumi, tyrinėja kritinės miesto pedagogikos (ZEDucation) potencialą ir vietinių iniciatyvų vaidmenį tarpsektorinėje miesto plėtroje (Haus der Statistik).
-
Xenia
AdjoubeiArchitektė, Nikola-Lenivets meno parko įkūrėja, AdjoubeiScottWhitby studijos direktorė. Edukacinių ir kultūrinių projektų koordinatorė, kuruoja projektų tyrimus ir edukaciją projekte New Rural, kuriame kalbama apie kolektyvinio meno įtaką bendruomenėms, naujosios darbo ekonomikos požymius ir natūralių resursų svarbą ateityje.