Leidinys „Eksperimentų platforma 2023“

Pristatome jau trečiojo „Eksperimentų platformos“ sezono leidinį! Jame kviečiame pasinerti į keturis projektus: Magdalenos Beliavskos „Kambarys sapnuoti“, Ervino Blažio-Faktūros „Plakatai kaip architektūriniai katalizatoriai“, Vikos Pranaitytės „Melancholijos erdvė(s)“ ir Eglės Kliučinskaitės „Iš naujo apibrėžti esamą“, per šiuos projektus atskleidžiančius ir papildančius tekstus.
2024 01 31

Leidinyje rasite ir platformos mentorių tekstus: Aistės Ambrazevičiūtės „Atkreipiant dėmesį“ ir iš Europinės LINA platformos prisijungusio kolektyvo „Palace of Un/Learning“ (Max Utech ir Bernadette Krejs) „Gličinimas“

2023-ųjų metų leidinį vainikavo šio platformos sezono kuratorės Gabrielės Černiavskajos tekstas „Erdvę veikiančios švelniosios galios“, savyje telkiantis pamąstymus apie ir nuorodas į kiekvieno iš dalyvių tyrinėjimus bei atradimus.

Eksperimentų platforma yra europinės architektūros platformos LINA, kurią bendrai finansuoja Europos sąjunga, programos dalis. Architektūros fondo veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Informacinis partneris – LRT.

ISSN 2783-7459