Meniu
<

Goda
Verikaitė

Goda Verikaitė – erdvinėmis praktikomis užsiimanti dizainerė iš Lietuvos, šiuo metu gyvenanti Hagoje (Nyderlanduose). Po interjero architektūros INSIDE magistro studijų Karališkojoje Dailės akademijoje Hagoje, ji dirbo tiek miesto tyrimų ir architektūros studijose, tiek tęsė savo indidualią meninę veiklą.
Šiuo metu Goda kartu su Aušra Česnauskyte kuruoja ,,Neofuturistinius pasivaikščiojimus’’ kaip alternatyvios edukacijos platformą miesto tyrinėjimams - eksperimentams. Taip pat kartas nuo karto Goda bendradarbiauja su TAAT kolektyvu, kuris savo darbuose apjungia tokias sritis, kaip performansą, architektūrą ir meninius tyrimus. Savo darbuose Goda taiko tarpdisciplininius metodus ir spekuliatyvų dizainą kaip įrankius ateities pasakojimų kūrimui.
Godos projektas ,,Recycling Utopia” buvo išrinktas viena iš 25 idėjų Future Architecture Platform 2020 programoje ir pristatytas Creative Exchange konferencijoje Liublijanoje. Goda taip pat pristatė savo darbus Kosovo architektūros festivalyje, Londono architektūros festivalyje ir Olandų dizaino savaitėje. Jos tekstai buvo publikuoti Archined platformoje, CANactions žurnale, knygoje ,,The Auto-Ethnographic Turn in Design‘‘ (2021).