Vaikai lankosi kompostavimo dirbtuvėse

Com(e)posting edukacija vaikams

Com(e)posting neformalioji edukacija apie žiedinės ekonomikos principus tapo Gatvės gyvos organizuojamos dieninės stovyklos ,,Mažieji planetos lobių sargybiniai” programos dalimi.
2021 12 02

Apsnigtą šeštadienio popietę mažieji planetos lobių sargybiniai, dalyvaujantys Gatvės gyvos edukacijų šeštadienio programoje, aplankė Kultūros kompleksą SODAS 2123 ir susipažino su žiedinės ekonomikos veikimo principais ir organinių atliekų rūšiavimo projektu – ,,Com(e)posting“. 

Gabrielė Janilionytė, atstvojaunanti kolektyvą ​​​„Micro-empathy​“, ​supažindino vaikus su SODAS2123 kompleksu – edukacijos dalyviai aplankė vidinį kiemelį, sužinojo apie jame esančius​ iš perpaunadojamų medžiagų sukurtus​ suoliukus​, skulptūrų parką​, ​aplankė ​ekologišką ​bendruomenės daržą​, kur ​susipažino su čia snaudžiančiu​ ​​„Vivarium​u​​​“ ir ,,Com(e)posting projektu. 

Vėliau, edukacija persikėlė į Architektūros fondo erdves, kur dalyviai ​klausėsi žaismingo ,,Com(e)posting“ projekto kūrėjų (Emilija Rakutienė, Augustas Lapinskas) pasakojimo apie organinių atliekų rūšiavimą,​ to svarbą ir skirtingus kompostavimo būdus, beigi susipažino su ,,Vivariumo“ kūrimo istorija ir veikimo principais.

Renginio organizatoriai: Gatvės gyvos ir Micro-empathy iniciatyvinė grupė. Dirbtuvių vedėja: Gabrielė Janilionytė. Pranešėjai:  Emilija Rakutienė ir Augustas Lapinskas.

www.micro-empathy.com

Partneriai: Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungaSODAS 2123Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje